Unikali, jauki ir saugi, stilinga ir žaisminga bei šiltai draugiška šeimos švenčių ir laisvalaikio erdvė pačiame sostinės centre. Čia mažieji galės smagiai žaisti, švęsti gimtadienius, krikštynas, jubiliejus, įvairias šeimos šventes. Čia rasite sertifikuotą ir saugią žaidimų aikštelę su labai daug linksmų komponentų: batutu, tiesia čiuožyka, spiraline čiuožykla, dideliu kamuoliukų baseinu, diržiniu pralindimo tuneliu, voro bokštu, tokio Vilniuje dar nėra, jis pakeitė tradicinius užlipimo į antrą aukštą laiptelius ir vaikai dėl jo eina iš proto. Taip pat, daug lavinamųjų, kokybiškų, medinių žaislų.

,,Mažųjų Karalystė''

Švenčių ir laisvalaikio kambarys

„Mažųjų Karalystė“

„Mažųjų Karalystėje" ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams skiriamas didelis dėmesys, juk kiekvienam tėčiui ar mamai norisi, kad vaiko gimtadienis būtų unikalus, nevarginantis ir ypatingas. Jūsų patogumui yra paruoštos patogios kėdės, stalas, foteliai. Pažadame, kad jausitės kaip namuose, o Jūsų vaiko gimtadienis bus pats smagiausias, juk džiugu stebėti šalia žaidžiančius, laimingus vaikus ir kartu su kompanija smagiai šnekučiuotis. Esame laimingi galėdami Jums pasiūlyti turiningą laisvalaikio bei Jūsų vaikų asmeninių švenčių praleidimo vietą.

Šalia mūsų esantys restoranai - puiki alternatyva šventėms, kai viską atneša mums į žaidimų kambarį su padėklais, taip, kaip restorane.

Kas Mes?

Geriausi gimtadienių pasiūlymai "Mažųjų Karalystė" žaidimų erdvėje

Padėsime sukurti ypatingą šventę Jums ir Jūsų mažyliams! Jūsų privačiai šventei rezervuojamas visas vaikų žaidimų ir pramogų kambarys, į kurį galite atsivesti iki 30-35 / 70 asmenų (priklausomai kurią erdvę I ar II ar VISĄ kambarį pasirinksite). Kad Jūsų mažylio šventė būtų ypatinga “Mažųjų Karalystė” gali pasiūlyti daugybę nuotaikingų personažų. Kartu su personažu šventės dalyviai žais įvairius žaidimus, atliks linksmas užduotIs, dalyvaus konkursuose, šoks, pieš, dainuos ir linksminsis. Personažo programa vyksta 1 val. (pageidaujant galima ir ilgiau). “Mažųjų Karalystė” siūlo pasirūpinti Jūsų mažylio šventės vaišėmis, stalo dekoravimu, visos šventės organizavimu.