Mažųjų Karalystė

DSC_0559.JPG

 „Mažųjų Karalystė" - nauja ir unikali, jauki ir saugi, stilinga ir žaisminga bei šiltai draugiška šeimos švenčių ir laisvalaikio erdvė pačiame sostinės centre. Čia mažieji galės smagiai žaisti, švęsti gimtadienius, krikštynas, jubiliejus, įvairias šeimos šventes. Čia rasite sertifikuotą ir saugią žaidimų aikštelę su labai daug linksmų komponentų: batutu, dviguba tiesia čiuožyka, spiraline čiuožykla, dideliu kamuoliukų baseinu, diržiniu pralindimo tuneliu, voro bokštu, tokio Vilniuje dar nėra, jis pakeitė tradicinius užlipimo į antrą aukštą laiptelius ir vaikai dėl jo eina iš proto. Taip pat, daug lavinamųjų, kokybiškų, medinių žaislų. 

Mažųjų Karalystė

Kas mes
„Mažųjų Karalystėje" ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams skiriamas didelis dėmesys, juk kiekvienam tėčiui ar mamai norisi, kad vaiko gimtadienis būtų unikalus, nevarginantis ir ypatingas. Jūsų patogumui yra paruoštos patogios kėdės, stalas, foteliai. Pažadame, kad jausitės kaip namuose, o Jūsų vaiko gimtadienis bus pats smagiausias, juk džiugu stebėti šalia žaidžiančius, laimingus vaikus ir kartu su kompanija smagiai šnekučiuotis. Esame laimingi galėdami Jums pasiūlyti turiningą laisvalaikio bei Jūsų vaikų asmeninių švenčių praleidimo vietą. 

Geriausi gimtadienių pasiūlymai "Mažųjų Karalystė" žaidimų erdvėje 
Padėsime sukurti ypatingą šventę Jums ir Jūsų mažyliams!

Teikiamos paslaugos

01

Trumpalaikė vaikų priežiūra,  Mini darželis, edukaciniai užsiėmimai, vaikų dienos užimtumo centras

02

Gimtadienių, šeimos švenčių šventimas bei organizavimas nuo iki

03

Mini fotostudija

04

Vasaros stovykla 4-7 metų vaikams 

Detali informacija apie paslaugas

Trumpalaikė vaikų priežiūra - galite jaustis saugiai ir patikėti savo atžalas mums. Pasiliekame vaikučius nuo 2 metukų, žaidžiame, užsiimame, piešiame, klausome vaikiškų dainelių, skaitome knygeles, dūkstam ir džiuginam vieni kitus.

Mini darželis - nuo 2 metukų. Vaikų žaidimų ir ugdymo erdvėje “Mažųjų Karalystė”, specialistai taiko ikimokyklinio ugdymo programos principus ir sudaro galimybes bei sąlygas tenkinti vaiko saviraiškos poreikius. Dienos užsiėmimų metu lavinsime mažųjų kūrybinius, bendravimo ir socialinius gebėjimus, piešime, dainuosime, šoksime, lipdysime, mokinsimės spalvas, skaičius ir t.t. bei užsiimsime kita veikla pagal individualius vaikų poreikius.

Gimtadienių šventimas ir organizavimas

Jūsų privačiai šventei rezervuojamas visas vaikų žaidimų ir pramogų kambarys, į kurį galite atsivesti iki 30-35/ 90 asmenų (priklausomai kurią erdvę I ar II ar VISĄ kambarį pasirinksite). Kad Jūsų mažylio šventė būtų ypatinga “Mažųjų Karalystė” gali pasiūlyti daugybę nuotaikingų personažų. Kartu su personažu šventės dalyviai žais įvairius žaidimus, atliks linksmas užduotIs, dalyvaus konkursuose, šoks, pieš, dainuos ir linksminsis. Personažo programa vyksta 1 val. (pageidaujant galima ir ilgiau). “Mažųjų Karalystė” siūlo pasirūpinti Jūsų mažylio šventės vaišėmis, stalo dekoravimu, visos šventės organizavimu.

Mini Fotostudija
Kad Jūsų šventės ir gražiausios akimirkos būtų įamžintos pasirūpinome fotografavimu. Siūlome trumpą gimtadienio fotosesiją, taip pat profesionalią fotosesiją  mūsų studijoje.

NAUJIENA!!! VASAROS 5 DIENŲ STOVYKLA 4-7 metų vaikams
Kviečiame registruotis, nuoroda žemiau:

https://docs.google.com/…/1c7l6XcUo13Kh8CUz6ckUYHWJFf…/edit…

STOVYKLOS KAINA: 180 EUR. (5 dienos, pilnas maitinimas)
STOVYKLOS VIETA: PC CUP, 5-as aukštas, Upės g. 9, Vilnius
KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI: TEL. NR. +370 62 074 094